• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
097-500-01-94
063-717-00-33
050-500-01-94
Пн-Пт:
з 9:00 до 18:00

Доставка і оплата

У нашому інтернет-магазині ви з комфортом виберете для себе потрібний товар, а після можете за лічені секунди оформити замовлення і отримати його в максимально короткі терміни. Менеджери та консультанти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вам у виборі товару, підкажуть найбільш оптимальний для вас метод оплати та доставки.

Доставка

У нашому інтернет-магазині представлені найбільш популярні, швидкі і зручні методи доставки товару покупцеві. На сьогоднішній день для наших покупців актуальні такі способи доставки, як:

  • Доставка великих замовлень власним транспортом по Львівській, Рівненській, Київській, Харківській і Полтавській областях України;
  • Доставка великих замовлень через служби доставки у вище зазначених областях і в Івано-Франківській області;
  • Доставка малих замовлень (дюбеля, фарби, склосітка і т.д.) через служби доставки по всій Україні.

Оплата

Банківський платіж для фізичних осіб:
- Ми оформимо вам рахунок-фактуру , який ви зможете оплатити  в будь-якому банку України;
- Рахунок-фактуру відправимо Вам на  електронну скриньку або, при потребі, на факс.

Безготівковий розрахунок з ПДВ:
- Ми є платниками ПДВ;
- Рахунок-фактуру відправимо Вам на  електронну скриньку або, при потребі, на факс.

Наш магазин підтримує всі доступні на даний момент методи оплати, включаючи онлайн-оплату. Ми працюємо офіційно від імені юридичної особи, надаємо всі необхідні документи, а тому відправляти продукцію з післяплатою (платіж при отриманні) не є необхідним. Оплата проводитися 100% перед відвантаженням продукції перевізнику. Для фізичних осіб оплата здійснюється через сайт. Для юридичних осіб буде виставлений рахунок-фактура з ПДВ і відправлена ​​на електронну пошту. Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, а також тільки за наявності не порушеної упаковки і супровідних документів на куплений товар.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно