• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
<
Пн-Пт:
з 9:00 до 18:00

Подвійний штукатурний фасад в Німеччині

       

     

      Німецький інститут будівельних технологій DIBt в Берліні провів дослідження ефективності утеплення фасадів в старих будівлях, в яких система СФТК (система фасадна теплоізоляційна композиційна) буда реалізована більше 20 років тому. З того часу нормативи по утепленню фасадів в Європі значно посилилися і стандарти 20-тирічної давності морально постаріли.

      Старі норми фасадної теплоізоляції передбачали значення коефіцієнту тепловіддачі 0,35 Вт/м2К,тоді як сучасні вимоги складають не менше 0,20 Вт/м2К, тобто майже двократне посилення. Рішення знайшли в подвоєнні старого фасаду.

      Тобто, за новою технологією, поверх існуючого шару зовнішньої теплоізоляції буде монтуватися новий. Вартість таких робіт буде складати біля 100 Євро за квадратний метр. Сьогодні модернізація фасадів не є обов’язковою, а рекомендується при проведенні любих фасадних робіт, наприклад, при ремонті будівель, але ведуться дебати про законодавчу необхідність вторинної ізоляції.

   Після прийняття програми модернізації фасадів значно зросте кількість замовлень у монтажних компаній та виробників систем теплоізоляції.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно